Błogosławiony Jan Paweł II. Opowieść o świętości

Jan Andrzej Fręś
Książka Błogosławiony Jan Paweł II. Opowieść o świętości
Książka Błogosławiony Jan Paweł II. Opowieść o świętości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Moja opowieść adresowana jest do szerokiego grona odbiorców także tych, którzy nie czytają literatury religijnej, a być może nawet są daleko od bieżących spraw Kościoła. Postać i znaczenie bł. Jana Pawła II wykracza wszak znacznie poza ramy określone funkcją Najwyższego Kapłana. Jest on dziś postrzegany jako jedna z najwybitniejszych osobistości nowożytnych dziejów, „sumienie” naszej współczesności – bez względu na wyznanie ludzi dla których jest autorytetem (…) Dlaczego opowieść o świętości? W chwili obecnej słowo to nabrało znaczenia jak najbardziej realnego wszak Czytelnicy otrzymają tę książkę do rąk niemal w przeddzień historycznej chwili: beatyfikacji Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Wyniesienie go na ołtarze jest przecież niczym innym, jak oczekiwaną przez wiernych konsekwencją Jego życia i całej ziemskiej misji religijnej. Fragment Wstępu.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7183-882-8, 9788371838828
Wydawnictwo: Videograf II
Stron: 220
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Błogosławiony Jan Paweł II. Opowieść o świętości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Błogosławiony Jan Paweł II. Opowieść o świętości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}