Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania. Metoda sześciu kroków

Pantalon Michael
Książka Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania. Metoda sześciu kroków
Książka Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania. Metoda sześciu kroków
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od dawna obiecujesz sobie, że rozpoczniesz dietę, rzucisz palenie, zaczniesz ćwiczyć, ale nie wiesz, jak się zmobilizować i wreszcie to zrobić?

Wyczerpały się Twoje pomysły, jak skłonić bliską Ci osobę do zmiany nawyków i nastawienia do świata?

Bezskutecznie próbujesz zmotywować pracowników do większego zaangażowania w podejmowane działania i do większej efektywności?

Właśnie znalazłeś sposób, aby odkryć w sobie i innych ogromne pokłady energii. Dzięki niemu będziesz mógł błyskawicznie wywierać wpływ i mobilizować ludzi do realizowania planów, do których brakuje im motywacji. Sześć kroków metody Motywacji Błyskawicznej pozwoli Ci przełamać niechęć do zmiany oraz zmotywować siebie i innych do podjęcia odkładanego wciąż na później działania. Z tej metody na całym świecie korzystają lekarze, nauczyciele, rodzice, handlowcy, menadżerowie, psychologowie i psychiatrzy, a jej skuteczność udowodniono w przeszło 100 badaniach naukowych.

"Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak zmotywować siebie i innych do natychmiastowego działania" to książka, która dostarczy Ci wiele prostych, ale potężnych technik przekonywania ludzi oraz nastawi bojowo do motywowania siebie i innych. W miarę stosowania opisanych w niej metod zyskasz nowe spojrzenie na naturę ludzką.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7489-346-6, 9788374893466
Wydawnictwo: GWP
Stron: 206

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania. Metoda sześciu kroków aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania. Metoda sześciu kroków. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe