Bractwo Dusz, Księga 2

Grażyna A. Adamska
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Bractwo Dusz, Księga 2
Książka Bractwo Dusz, Księga 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„Bractwo Dusz, Księga 2” jest kontynuacją niezwykłych przygód Grace i jej przyjaciół. Okazuje się, że pokonanie Duszy Odyna było tylko lekcją życia, z jaką musieli zmierzyć się główni bohaterowie. Teraz pojawili się nowi wrogowie, jeszcze potężniejsi i bardziej niebezpieczni. Młodych przyjaciół czekają nowe, bardzo trudne wyzwania, ich przyjaźń zostanie wystawiona na poważną próbę, a miłość okaże się uczuciem bardzo kruchym, w obliczu energii ziemi i kosmosu, której przyciąganie będzie na tyle potężne, że tylko śmierć przyniesie ulgę. Najbliższa rodzina okaże się największym zagrożeniem. Będzie miłość i walka, przyjaźń i osamotnienie, życie i śmierć, a wszystko to owiane tajemniczym przyciąganiem energii żywiołów, siłą uczuć runicznych kamieni, magią, płynącą z drzew życia, blaskiem jeziora na Wyspie Cieni, i niezwykłym białym domem dusz ...
Data wydania: 2012-08-23
Wydawnictwo: Self Publishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bractwo Dusz. Księga 2.

Grace i przyjaciele doskonalą swoje umiejętności I są dumni że należą do bractwa. W tej części do bractwa to włączają Strażnicy Ziemi. Marck jest strażnikiem Grace. Główna bohaterka i David są parą jednak w pewnym momencie u nastolatki uaktywnia się dusza Grace a przestaje działać dusza Gai. Niesie to ze soba wiele zmian w życiu młodej dziewczyny. Jednak mimo to dalej ma swoje moce i w dalszym ciągu należy do bractwa. W tej części młodzież z bractwa pomaga uwolnić krewnych pana Chan Wu. Jednak Podejmuje również trudną decyzję o uratowaniu pozostałych osób z wioski, którą zamknęli naukowcy by... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@mrsbookbook
@mrsbookbook 2019-05-10
Przeczytane (2019-05-07) Do recenzji ebooki
Druga Księga tak jaki pierwsza Mnie nie zawiodła. Bardzo dużo się dzieje czy sprawę że książki po prostu nie da się odłożyć chce się ją czytać i czytać, aż się dowie jak to się wszystko skończy. Nie braknie również humor z książce jak to u nastolatków. Dialogi w książce są jak dla mnie bardzo takie na czasie takie realistyczne. Nastolatkowie mimo iż jak na swój wiek muszą podejmować trudne decyzje i zmagać się z problemami i by uratować innych, To wolnym czasie su po prostu soba są młodymi ludźmi którzy mają paczkę znajomych z którymi po prostu spędzają czas. Tak jak wspominałam nie zawiodłam się na drugim tomie wiec serdecznie polecam. Za możliwość przeczytania ebooka dziękuję autorce Graż...
serce | link |

Co czytać po książce “Bractwo Dusz, Księga 2”- Grażyna A. Adamska

Książka Bractwo Dusz. Księga 1
Bractwo Dusz. Księga 1 Grażyna A. Adamska
4/10
Grace w swoje 16 urodziny dowiaduje się, że jest jednym z sz...
Książka Bractwo Dusz. Księga 4.
Bractwo Dusz. Księga 4. Grażyna A. Adamska
8/10
Książka Paleta uczuć
Paleta uczuć Renata Czaban-Kryczka
8/10
Co zostanie z wakacyjnej miłości, gdy lato dobiegnie końca? ...
Książka Wyśnione życie
Wyśnione życie Cynthia Swanson
9/10
Prowokujący i niezwykle mocny debiut o kobiecie, która musi ...
Książka Papierowe serca
Papierowe serca Courtney Walsh
9.3/10

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się