CATIA : podstawy modelowania i zapisu konstrukcji : najnowocześniejsze metody i narzędzia komputerowo wspomaganego projektowania

Wojciech Skarka
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
CATIA : podstawy modelowania i zapisu konstrukcji : najnowocześniejsze metody i narzędzia komputerowo wspomaganego projektowania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Projektowanie wspomagane komputerowo już na dobre zagościło w firmach projektowych. Od każdego inżyniera projektanta wymaga się znajomości aplikacji wykorzystywanych w tym procesie. Wśród wielu programów wykorzystywanych do projektowania konstrukcji mechanicznych zasłużoną sławą i popularnością cieszy się CATIA. Aplikacja ta pozwala na stworzenie modeli pojedynczych elementów z wykorzystaniem różnych metod modelowania, zdefiniowanie zespołów i wygenerowanie na tej podstawie rysunków złożeniowych oraz wykonawczych. Książka "CATIA. Podstawy modelowania i zapisu konstrukcji" zawiera materiały niezbędne do opanowania tej aplikacji w zakresie wystarczającym do realizowania w niej podstawowych zadań projektowych. Niniejsza książka nie jest opisem kolejnych modułów programu CATIA ale prowadzi Czytelnika przez określony zakres procesu projektowo-konstrukcyjnego z zastosowaniem wspomagania systemem CATIA. Interfejs użytkownika programu CATIA Tworzenie modeli geometrycznych Modelowanie bryłowe, powierzchniowe i hybrydowe Modelowania elementów i konstrukcji spawanych Definiowanie zespołów Tworzenie rysunków złożeniowych i wykonawczych Wykorzystaj w procesie projektowania wydajne i efektywne narzędzia. Publikacja jak i materiały dodatkowe zostały dostosowane do wersji systemu CATIA V5R12, czyli najnowszej wersji systemu dostępnej w momencie pisania książki. Mimo że do przygotowywania materiałów pomocniczych była stosowana wersja V5R12, to książka może być stosowana zarówno do systemów w wersji nowszej, jak i w wersji starszej.
ISBN: 978-83-7361-599-1, 9788373615991
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka CATIA : podstawy modelowania i zapisu konstrukcji : najnowocześniejsze metody i narzędzia komputerowo wspomaganego projektowania nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

MI
2011-12-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka CATIA : podstawy modelowania i zapisu konstrukcji : najnowocześniejsze metody i narzędzia komputerowo wspomaganego projektowania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl