Cena męstwa. Cykl Kampanie Cienia. Tom 3

autor: Django Wexler
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Cena męstwa. Cykl Kampanie Cienia. Tom 3
Książka Cena męstwa. Cykl Kampanie Cienia. Tom 3
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Trzeci tom cyklu KAMPANIE CIENIA, kontynuacja Tysiąca imion oraz Mrocznego tronu. Muszkiety i magia - eksplodująca lektura! Po śmierci króla Vordan ogarnęła wojna. W stolicy rządzi fanatyk, który zdrajców widzi w każdym kącie. Nowa królowa nie po to jednak pomogła uwolnić swój kraj od jednego rodzaj...

Trzeci tom cyklu KAMPANIE CIENIA, kontynuacja Tysiąca imion oraz Mrocznego tronu. Muszkiety i magia - eksplodująca lektura! Po śmierci króla Vordan ogarnęła wojna. W stolicy rządzi fanatyk, który zdrajców widzi w każdym kącie. Nowa królowa nie po to jednak pomogła uwolnić swój kraj od jednego rodzaj... przeczytaj pełny opis
ISBN: 978-83-7818-729-5 ( 9788378187295 )
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tą książkę.
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Cena męstwa. Cykl Kampanie Cienia. Tom 3 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
Twoja Opinia
Opinie
HI
@Historyk 2019-03-24
Przeczytane (2019-03-24)
Dobra, militarna fantasy. Nie jestem specjalistą, ale opisy bitew, potyczek wydają się bez zarzutu. Znakomity warsztat pisarski, to często kuleje w fantasy, tu mogę szczerze polecić.
serce

twórcy strony

puchar
HI
@Historyk pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.