Chrześcijaństwo i znaki z zaświatów

Giorgio Fedalto
Chrześcijaństwo i znaki z zaświatów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Giorgio Fedalto podejmuje temat sposobów wkraczania świata nadprzyrodzonego w ludzką historię. W pierwszej części przedstawia świadectwa zjawisk nadzwyczajnych, które w historii Kościoła stały się udziałem pewnych osób. Analizując wnikliwie pisma teologów i klasyków duchowości kreśli przed Czytelnikiem szeroką panoramę tych zjawisk rozpoczynającą się od czasów Jezusa z Nazaretu, wiodącą przez doświadczenia świętych średniowiecza i czasów nowożytnych, a kończącą współczesnymi objawieniami maryjnymi. W części drugiej szczegółowo analizuje zjawiska nadzwyczajne, wykazując, że ich podstawowe przesłanie jest całkowicie zgodne z przesłaniem Ewangelii. Książka pozwala odróżnić prawdziwe objawienia od fałszywych, a dla wierzących stanowi umocnienie wiary.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7318-497-8, 9788373184978
Wydawnictwo: WAM
Stron: 231

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Chrześcijaństwo i znaki z zaświatów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chrześcijaństwo i znaki z zaświatów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl