Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego

Piotr Stanisław Mazur
Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wikipedia podaje, że na stwardnienie rozsiane cierpi około 40 tysięcy Polaków w wieku od 30 do 40 lat. I to jest 40 tysięcy indywidualnych historii. O jednej z nich, o swojej historii pisze Piotr Stanisław w tekście zatytułowanym „ Ciemniejszy odcień szarości mojego życia”. Szczere i przejmujące wyznanie wprowadza w przestrzeń, do której zbliżamy się niechętnie, ale ona przez to istnieć nie przestanie. Choroby, nieszczęścia nikogo o zdanie nie pytają, są i nie ma co udawać, że jest inaczej. A skorą są, najlepiej je poznać, oswoić, na co pozwalają zwierzenia pana Piotra. Opowiada on o swoim życiu, którego kształty i barwy od wielu lat określa choroba, ale nie dane jest jej odebrać autorowi prawa do patrzenia na świat z pozycji, mimo wszystko, człowieka niezależnego i silnego, który kończy swoje opowiadanie słowami: „Mam nadzieję, że (…) szarość mojego życia a tym samym jej ciemniejszy odcień ostatecznie znikną”.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8119-066-4, 9788381190664
Wydawnictwo: Psychoskok

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ciemniejszy odcień szarości. Stwardnienie rozsiane widziane oczami chorego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl