Opinia na temat książki Cmętarz zwieżąt

@zafrina @zafrina · 2011-07-04 16:17:41
To pierwsza książka tego autora, którą przeczytałam i na pewno sięgnę po kolejne. Choć to niby horror a jak dla mnie nie były wcale straszny... Mam nadzieje że przy kolejnych pozycjach tego autora przejdzie mnie dreszczyk strachu... ;)
Ocena @zafrina:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Cmętarz zwieżąt
Cmętarz zwieżąt 8.8 /10 Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich k...
Komentarze

Pozostałe opinie

"Cmętarz zwieżąt" jest to książka która, od jakiegoś czasu stała u mnie na półce i dopiero dzięki BookTour u @angeli_and_books udało mi się ją przeczytać i tym samym zmniejszyć stos hańby 😂 Nie było t...

@dwor_ksiazek_i_slow @dwor_ksiazek_i_slow

Mimo że minęło kilka lat od jej przeczytania, nadal pamiętam obrazy, które sobie wyobraziłam przy jej czytaniu... Bardzo mi się podobała.

EW
@Ewik

Dka miłośników Kinga obowiązkowa pozycja :)

LU
@Luthvian

Nie tego się spodziewałam. Nie potrafiłam odnaleźć się w tej historii. Ale przyznam, że wizja cmentarza oczami Louisa mocno znięchęciła mnie do lektury tuż przed spaniem. Mimo to chcąc ukończyć jednak...

@Jjolka @Jjolka

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"