Cracking bez tajemnic : wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o crackingu

Jakub Zemánek
Cracking bez tajemnic : wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o crackingu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Znajdź słabe punkty oprogramowania Zabezpiecz swoje programy Poznaj techniki działania crackerów Przetestuj zabezpieczenia Zabezpieczanie programów i danych jest nierozerwalnie związane ze sposobami omijania lub łamania blokad. Nie można stworzyć skutecznych mechanizmów chroniących programy i dane przez nielegalnym kopiowaniem, nie wiedząc, jak działają ludzie, którzy te mechanizmy forsują. Oczywiście, niemożliwe jest wprowadzenie zabezpieczenia, które będzie niemożliwe do złamania lub obejścia. Cała sztuka polega na stworzeniu takich sposobów zablokowania dostępu do danych lub kodu programu, których złamanie będzie bardzo czasochłonne. Im dłużej program pozostanie niedostępny dla crackerów, tym dłużej użytkownicy będą kupować wersję legalną. Książka "Cracking bez tajemnic" opisuje wszystko, co związane jest z crackingiem i tworzeniem zabezpieczeń -- od podstawowych zagadnień do bardzo zaawansowanych technik. Zawiera informacje dotyczące prostych algorytmów zabezpieczeń, jak również sposoby tworzenia własnych szyfratorów. Jest przeznaczona zarówno dla programistów, którzy chcą się nauczyć zabezpieczania swoich programów przed crackingiem, ale również dla wszystkich, którzy zamierzają poznać techniki crackowania. W kolejnych rozdziałach książki znajdziesz: Informacje o istniejących metodach zabezpieczania programów i danych Metody ochrony przed deasemblacją Opisy narzędzi używanych przez crackerów Sposoby tworzenia szyfratorów i deszyfratorów PE Metody crackowania programów Podstawowe informacje dotyczące asemblera Znajdziesz tu wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o crackingu
ISBN: 978-83-7361-444-4, 9788373614444
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Cracking bez tajemnic : wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o crackingu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Cracking bez tajemnic : wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o crackingu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl