Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania. Z. 3

Janina Mickiewicz
Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania. Z. 3
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zeszyt 3 jest kolejnym zestawem ćwiczeń przeznaczonym dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. którzy napotykają trudności w opanowaniu umiejętności czytania i pisania. Opracowanie zawiera zagadnienia ortograficzne dotyczące zaniku dźwięczności głosek na końcu i w środku wyrazów. Ćwiczenia mają na celu wytwarzanie i utrwalanie prawidłowych skojarzeń głoska - litera u uczniów. którzy na skutek fragmentarycznych zaburzeń w rozwoju funkcji percepcyjno-motorycznych mylą litery o podobnym kształcie (np. p-b-d-g) i głoski podobnie brzmiące. Pomocne są tu również obrazki do malowania. Pełnią one rolę elementu terapeutyczno-relaksacyjnego. a także wytwarzają asocjacje wzrokowo-graficzne. Doskonaleniu pamięci słuchowej posłużą zagadki i wierszyki. jakie zostały zamieszczone w opracowaniu.
Data wydania: 1997
ISBN: 978-83-86850-32-7, 9788386850327
Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierowania \"Dom Organizatora\"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania. Z. 3? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania. Z. 3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe