Czarodziejska Barcelona. Przewodnik

Jerzy Żebrowski - przewodnik
Czarodziejska Barcelona. Przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przewodnik ,,Czarodziejska Barcelona" nie jest typowym, klasycznym przewodnikiem-słownikiem krajoznawczym. To luźny zbiór bardzo osobistych wspomnień, opowieści o miejscach szczególnych, niezwykłych, wybranych. Miejscach magicznych. Takich, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, których widok wywołuje szczery uśmiech na twarzy i iskry zachwytu w oczach.
Książka jest dedykowana tym, którzy widzieli już w tym mieście wszystko, co pokazuje się każdemu turyście: plac Katalonii, portową ulice Ramblas, pomnik Kolumba, średniowieczną dzielnicę Barrio Gotico, kościół Sagrada Familia i domy Gaudiego na Paseo de Gracia, obiekty olimpijskie na wzgórzu Montjuic — a chcieliby zobaczyć dużo więcej. Proponuję Państwu włóczęgę po tych zakątkach Barcelony, o których dziesiątki przewodników milczą lub wspominają bardzo pobieżnie, choć mają one swój niepowtarzalny klimat, budzą zachwyt i podziw.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-62460-02-1, 9788362460021
Wydawnictwo: REWASZ

Autor

Jerzy Żebrowski - przewodnik Jerzy Żebrowski - przewodnik Nazywam się Jerzy Żebrowski, jestem licencjonowanym przewodnikiem po Barcelonie i Katalonii, a także autorem wydanych ostatnio w Polsce przewodników: „Magiczna Katalonia”, „Czarodziejska Barcelona”, „Andora. Po drugiej stronie lustra”, „Sewilla. Mię...

Pozostałe książki:

Magiczna Katalonia. Przewodnik Andora. Po drugiej stronie lustra. Przewodnik Czarodziejska Barcelona przewodnik wyd. 3 Magiczna Katalonia przewodnik wyd. 4
Wszystkie książki Jerzy Żebrowski - przewodnik

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Czarodziejska Barcelona. Przewodnik aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Czarodziejska Barcelona. Przewodnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl