Darkness of Dragons

Tui T. Sutherland
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Darkness of Dragons
Książka Darkness of Dragons
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Qibli knows Darkstalker must be stopped. And he knows he could stop him—if he had magic. With even a sliver of the ancient dragon’s all-powerful scroll, Qibli could rewrite history the right way: end war forever; make every dragon happy; perhaps even cast a very small spell so that everyone would like him . . . Instead, as Darkstalker’s dangerous influence spreads across Pyrrhia, entrancing or killing every dragon in the seven tribes, Qibli can only grasp the small animus objects he’s borrowed from Turtle. With some clever thinking, Qibli’s talons finally hold the power to make a difference. But prophecies are not easy to rewrite. Can Qibli be the magical force Pyrrhia needs, or will he be the one to bring Jade Mountain—and his family, his friends, his whole world—crashing down?  
Data wydania: 2017-07-25
ISBN: 0-545-68547-8, 0545685478
Wydawnictwo: Scholastic Press
Cykl: Skrzydła ognia, tom 10
Stron: 432
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Darkness of Dragons nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Smok1125
2019-12-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane ENG Nie kupione - muszę kupić Smoki - 1planowe Skrzydła ognia Smoki Poszukuję / Czekam na pl

Na wstępie napisze ze znalazło się trochę spoilerów z książki „Darkstalker”

Szczerze to... ROZCZAROWANIE jak na "ostatni" tom. Największą wadą jest zakończenie książki. Zamiana Darkstalkera w... zupełnie innego smoka przy pomocy jego zwoju. Wymazali mu całą pamięć i zmienili w 1 letniego smoczka. Dodatkowo w hybrydę Deszczo-Noco. Oszukali go, jego własna matka którą kochał. Byłem przekonany ze w jakimś „dobrym” celu Foeslayer pojawia się w 2 arcu. Ze jak ją spotka to go odmieni, czy coś. Ale autorka postanowiła nic takiego nie zrobić. Już lepsze byłoby zabicie go niż ta zmiana. Albo po prostu zmiana w małego smoka i bez mocy ale ze swoją pamięcią. Lub może coś innego, nie wiem. Ale z pewnością nie to co wymyśliła Tui. Powinien w końcu móc odpocząć od tego wszystkiego z matką ! Jak rodzina !

A sam Darkstalker jest… bardzo skomplikowaną postacią. Jedni twierdzą ze złą a inni ze dobrą. (Patrząc na WoF wikia i ankiety) Ciężko stwierdzić tak do końca jaki jest. Miał trudne dzieciństwo. Nie tylko ze względu na to ze ojciec od razu po jego wykluciu go nienawidził. Ale również inne smoki ponieważ jego rodzice zapoczątkowali wojnę. Nie chcieli do tego doprowadzić. I ach.. ta wojna, nienawiść Lodo-Noco. Arctic i Foeslayer tylko się zakochali. Takie Romeo i Julia. Bardzo żałuję ze Arctic po wykluciu Darskalkera nie był już sobą. Stał się… no…taki zły :/ Bo wcześniej jego miłość do Foes była piękna.

Tak właściwie to jest podobny do Glorii. A Gloria jest pos...

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Darkness of Dragons. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}