Dieta bezglutenowa - co wybrać?

Hanna Kunachowicz
Dieta bezglutenowa - co wybrać?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Drugie wydanie książki ?Dieta bezglutenowa: co wybrać?? zostało napisane przez specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu ?Pomnik ? Centrum Zdrowia Dziecka?. Dostarcza wszechstronnej, aktualnej, ugruntowanej naukowo, ale podanej przystępnie wiedzy o diecie bezglutenowej. Przybliża Czytelnikowi: ? właściwości glutenu ? zasady układania diety bezglutenowej w świetle zaleceń żywieniowych ? wartość odżywczą produktów bezglutenowych ? wymagania dotyczące znakowania gotowych produktów bezglutenowych ? praktyczne zasady przygotowywania potraw bezglutenowych ? aktualne zalecenia do stosowania diety bezglutenowej Publikację wyróżnia obszerna część tabelaryczna z danymi o wartości energetycznej i zawartości składników odżywczych w produktach naturalnie niezawierających glutenu oraz w produktach bezglutenowych wytworzonych przemysłowo. Książka powstała z myślą o chorych na celiakię i inne choroby glutenozależne, dietetykach, a także osobach gotujących (zawodowo lub w domu).
Data wydania: 2017-05-22
ISBN: 978-83-200-4965-7, 9788320049657
Wydawnictwo: PZWL
Stron: 180
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dieta bezglutenowa - co wybrać? nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dieta bezglutenowa - co wybrać?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl