Dieta i post Św.Hildegarda z Bingen

Brigitte Schmidle, Brigitte Pregenzer
Dieta i post Św.Hildegarda z Bingen
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Doskonałe porady zdrowotne i wskazówki duchowe Hildegardy z Bingen już od ośmiu wieków inspirują do pozytywnych zmian w życiu. Jedny m z kluczowych elementów koncepcji świętej jest post - uniwersalny środek leczniczy pozwalający człowiekowi przezwyciężyć problemy, troski, konflikty oraz wady. Dobrowolna rezygnacja ze spożywania pokarmów umożliwia organizmowi przeprowadzenie zbawiennych dla zdro wia i psychiki procesów oczyszczania! Umiejętnie stosowany post przyczynia się do usunięcia toksyn, spadku masy ciała i zdobycia now ej energii. Średniowieczna mistyczka apelowała o zwrócenie uwagi na duchowe aspekty postu, dzięki któremu zyskuje się nowe perspekty wy postrzegania świata. Czasowej rezygnacji z jedzenia towarzyszy również wyostrzenie zmysłów oraz wzrost opanowania.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-60725-54-2, 9788360725542

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dieta i post Św.Hildegarda z Bingen nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dieta i post Św.Hildegarda z Bingen. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl