Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

autor: Sherry Argov
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
3.76
Ocena 3.76 na 5 możliwych
Na podstawie 17 ocen kanapowiczów
Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy Tyle tu mowy o potrzebie szacunku dla ...
Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy Tyle tu mowy o potrzebie szacunku dla samych siebie, że Aretha Franklin przybiłaby piątkę. Los Angeles Times Tytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być...
Pełny opis
Data wydania:
ISBN: 9788362343041
Wydawnictwo: G+J Gruner+Jahr PL

Recenzje

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Za każdym razem, gdy jestem w jakiejkolwiek księgarni, zastanawiam się, na czym polega popularność tej książki. Wciąż jest jedną z najlepiej sprzedających się pozycji, mimo że od dnia jej premiery minęły już prawie trzy lata – niesamowite! Ja sama nie ukrywam, że lektur tego typu nie czytam częst...
Czy warto być zołzą?
„Zołza jest miła. Jest słodka jak brzoskwinia. Uśmiecha się i jest kobieca. Ona tylko nie podejmuje decyzji pod pręgierzem strachu, że zostanie bez mężczyzny” Koleżanka z pracy powiedziała mi, że kupiła świetną książkę. Światowy, bestsellerowy poradnik, który mówiąc kolokwialnie połknęła bardzo s...
Napisz swoją opinię

Opinie

@interplaygirl
@interplaygirl 2011-04-05
Ja uważam, że to pseudopsychologiczne pomyje. Ale nie przeczę, że kilka porad jest sensownych. Teoretycznie, na zimno. Niemniej jednak, nie da się wygrać z emocjami w pewnym etapie, i uczucie jest silniejsze nić "zołzowate zagrywki i obyczaje". Generalnie, gardzę wszelakimi poradnikami nie napisanymi przez uznanych psychoterapeutów. Poza tym nie podoba mi się, że w oryginale użyto słowa "bitch" co oznacza "dziwkę" i "kurwę" za przeproszeniem.
@pankinka
@pankinka 2011-04-05
Przeczytane (2011-04-05)
PRZEZAJEBISTA KSIĄŻKA!!! Wytłumaczyła mi w prosty sposób moje dwie ostatnie porażki z facetami. I choć może się komuś wydawać, że to wszystko wie i autorka nie odkryła Ameryki to najzwyczajnie nie zdajemy sobie z tego sprawy! Dopiero po przeczytaniu widzimy wszystko czarno na białym. Książka uczy podejście do siebie i szacunku który musimy dla siebie "wywalczyć". POLECAM KAŻDEJ BABECZCE!:)
@Noelle188
@Noelle188 2012-12-26
Przeczytane (2012-12-26)
W tej książce można naprawdę wiele dobrego dla siebie znaleźć. Może ta książka nie jest przepisem na udany związek ,aczkolwiek potrafi zmienić w pełni nastawienie do niektórych kwestii !
@Aqua137
@Aqua137 2014-04-14
Przeczytane (2014-04-10)
Książka dobra - łatwa, lekka i przyjemna. Czyta się dobrze, jest zabawna. Przetaczane wskazówki są interesujące i na pewno można je wykorzystać w życiu :)
ZI
@Ziqu 2011-07-04
Przeczytane (2011-07-04)
Wydaje mi się (może się mylę) że w angielskim to słowo, ma mniej chamskie znaczenie niż u nas ;)
@Kniszka
@Kniszka 2012-04-24
Związku na tym nie zbudujesz, ale w niektórych fragmentach można "przygarnąć" kilka wskazówek
@cherie
@cherie 2014-11-18
Przeczytane (2014-01-01)
Moim zdaniem książka nudna, głupia i płytka. Widocznie jestem beznadziejnym przypadkiem.
@Mary_Rose
@Mary_Rose 2012-10-14
Przeczytane (2012-10-14)
Fragmantami nawet zabawna książka, ale nie jest jakoś bardzo odkrywcza. Średniaczek.
@pawelcynak
@pawelcynak 2014-11-19
Jest ok ale są o wiele lepsze typu "Prawdziwy Mężczyzna".
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy Tyle tu mowy o potrzebie szacunku dla samych siebie, że Aretha Franklin przybiłaby piątkę. Los Angeles Times Tytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. POZNAJ 100 ZASAD ATRAKCYJNOSCI!
Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii.
Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo.
Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji.
Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu.
Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego. Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona.
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże was ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.
SHERRY ARGOV, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach we wszystkich częściach świata, doczekały się wysoko ocenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” i „People”.

Autorzy
Sherry Argov
Sherry Argov jest autorką znanych powieści: ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i ,,Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy", które przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków. Pisała artykuły do trzyd...
Inne książki:
Książka Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy
Książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy : czas na superbabki
Książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Wydanie rozszerzone
Współtworzący tą stronę
puchar @sylka1993 @sylka1993 pierwsza opinia