Opinia na temat książki Dobre maniery dla miłych ludzi, którzy czasem mówią K***A

@Bookmaania @Bookmaania · 2021-09-13 08:57:48
Przeczytane
Można powiedzieć, że autorka Amy Alkon spisała przykłady z całego otaczajacego życia w tej książce. Czy przekładają się na zawarty tytuł i przekazują dobre maniery dla miłych ludzi?

Należę do grona miłych osób, w każdym bądź razie staram się być taką osobą. Jednak nie zawsze takie zachowanie przekłada się na drugą osobę, no ale cóż. Jesteśmy tylko ludźmi. Dlatego z ciekawością i zainteresowaniem sięgnęłam po książkę ''Dobre maniery dla miłych ludzi, którzy czasem mówią k***a'', bo człowiek też musi czasem przeklnąć, gdy sytuacja do tego zmusi.

Cóż.. Niestety moje zaciekawienie nie zostało zaspokojone, a wręcz nie dowierzałam przy większości przedstawionych praktycznych przykładów. Miałam zupełnie inne oczekiwania do powyższej lektury niestety tak liczne 'zasady dobrego zachowania' pokazywały w niektórych przypadkach, że to my sami możemy stać się przez to właśnie taką chamską osobą. Może źle ją odbieram, a po prostu moja mentalność nie pozwala mi na takie zachowanie, jednak już wiem, że lepiej zachowywać się jak dotychczas, a książkę odłożyć i niestety do niej nie wracać. Możliwe, że w USA ta książka robi furorę, jednak w Europie daleko odbiega od naszych zachowań.
Ocena @Bookmaania:
Data przeczytania: 2021-09-12
Dobre maniery dla miłych ludzi, którzy czasem mówią K***A
2 wydania
Dobre maniery dla miłych ludzi, którzy czasem mówią K***A
Amy Alkon
{}5.3/10
Nowoczesny przewodnik po świecie dobrych manier! Co robić, jeśli ktoś dmucha ci dymem papierosowym prosto w twarz? Bardzo głośno rozmawia przez telefon w miejscu publicznym? Postawił torbę na siedzen...
Komentarze

Pozostałe opinie

"Skuteczne rady na realne sytuacje i mnóstwo błyskotliwego humoru. Poradnik dobrych manier na miarę XXI wieku" - po chwytliwym tytule, jakże pasującym jak ulał do wielu z nas w środku interesująca za...

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe