Opinia na temat książki Dobry omen

@mag85 @mag85 · 2021-07-18 21:58:47
Przeczytane
Nie jestem fanką Pratchetta, za to jestem fanką Gaimana. Nie wiem jak praca nad tą książką została podzielona pomiędzy autorami. Wiem za to że niemiłosiernie się nudziłam przez pierwsze 120 stron. Odłożyłam książkę na półkę z myślą by nie doczytać jej do końca. Ale coś klikało od "Czwartku"! I poszło jak z górki. Polecam fanom fantastyki, zakręconych historii i niecodziennych przyjaźni.
Ocena @mag85:
Data przeczytania: 2021-07-18
Dobry omen
11 wydań
Dobry omen
Terry Pratchett, Neil Gaiman
{}7.9/10
Koniec świata jest już blisko! W serialu na podstawie niebiańsko udanej i piekielnie zabawnej powieści Pratchetta i Gaimana wystąpią David Tennant, Michael Sheen, Jon Hamm, Frances McDormand i Benedi...
Komentarze

Pozostałe opinie

Książka nie jest zła, ale... No właśnie, ale po przeczytaniu niemal wszystkich książek cyklu Świata Dysku i kilku książek Gaimana, spodziewałem się czegoś lepszego. Czytając "Dobry Omen" uśmiechnąłem ...

Apokalipsa w najlepszym wydaniu. Podoba mi się połączenie stylów obu autorów, w tej książce zebrali, to co sprawia, że ich twórczość ma tylu fanów ;)

A może to kwestia tłumaczenia? Ja czytałem w oryginale i jestem absolutnie zachwycony. (Może poza słabą końcówką, ale ja zawsze jestem zawiedziony końcówką, więc to się nie liczy.)

spodziewałam się iloczynu geniuszu obu twórców, albo przynajmniej sumy. zawiodłam się. jak na taki duet książka jest mocno przeciętna.

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe