Opinia na temat książki Dolina Nicości

@Komsomolskaja @Komsomolskaja · 2013-07-29 20:08:35
Przeczytane
Nad oceną tej książki wahałam się równie długo, co nad sięgnięciem po nią. Fantastyczna okładka, obiecujący opis i znane nazwisko na okładce ostatecznie przekonały mnie do poznania powieści Wildsteina. Współczesna Polska, w której wbrew pozorom układy z czasów PRLu nadal są aktualne. Autor podejmuje próbę rozliczenia się z przeszłością. Tyle zdołałam z tej książki wynieść. W ostatecznym starciu ja vs. Wildstein zostałam pokonana. Język i styl uwierały mnie niemiłosiernie, a lektura momentami była dla mnie niemal męczarnią. Do tego ogrom polityki, powiązań i zależności, w których nie mogłam się odnaleźć. "Dolina Nicości" okazała się być lekturą zupełnie nie dla mnie, jednak jestem pewna, że tym, którzy interesują się polityką przypadnie do gustu.
Ocena @Komsomolskaja:
Data przeczytania: 2013-07-29
Dolina Nicości
3 wydania
Dolina Nicości
Bronisław Wildstein
{}6.7/10
To najważniejsza książka o współczesnej Polsce. Dolinie nicości, miejscu zła, kraju nierozliczonej zdrady, zapomnianych bohaterów, zakłamania, tchórzostwa, stadnego myślenia i manipulacji. Kraju układ...
Komentarze

Pozostałe opinie

Przerażająca książka, stawiająca czytelnika w obliczu rzeczywistości, którą postrzegamy jako uporządkowaną, a która stoi na zmurszałych fundamentach. Po lekturze nie pozostaje się obojętnym. Na nic.

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe