Dosiad naturalny harmonia jeźdźca i konia 2 wyd.ii

Sally Swift
Dosiad naturalny harmonia jeźdźca i konia 2 wyd.ii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dosiad naturalny nie jest stylem jazdy. jak na przykład ujeżdżenie czy western. To raczej sposób reedukacji umysłu i ciała jeźdźca. nastawiony na uzyskanie równowagi duchowej i cielesnej. która jest podstawą efektywnej komunikacji z koniem.Autorka tej nowatorskiej teorii - Sally Swift - zrewolucjonizowała dotychczasowe podejście do jeździectwa. udowadniając. jak ogromny wpływ na jakość jazdy konnej ma prawidłowe użycie ciała człowieka. W swojej pierwszej książce na ten temat zdefiniowała cztery elementy podstawowe. które tworzą fundament i doktrynę dosiadu naturalnego. Uzyskanie harmonii między jeźdźcem a koniem jest możliwe tylko wtedy. kiedy człowiek uświadomi sobie znaczenie elementów podstawowych. Siedemnaście lat temu Sally Swift wydała swoją pierwszą książkę zatytułowaną Harmonia jeźdźca i konia. która została przetłumaczona na 9 języków. Książka ta jest nadal jedną z najlepiej sprzedających się publikacji o tematyce jeździeckiej. a swoją popularność zawdzięcza temu. że tematyka w niej poruszana nie traci na aktualności. Dosiad naturalny. Harmonia jeźdźca i konia 2 to kontynuacja nowatorskiego podejścia Sally Swift do jazdy konnej. W ciągu lat praktyki metoda ta ewoluowała. a Sally wypracowała nowe techniki. którymi dzieli się z Czytelnikami. Ponadto. w drugiej książce. autorka więcej uwagi poświęca koniowi i podpowiada. w jaki sposób. stosując dosiad naturalny. poprawić jego muskulaturę i chód. a w konsekwencji komfort jazdy. Taki jest cel tej metody - efektywne partnerstwo konia i jeźdźca. które polega na współpracy i harmonii.
ISBN: 978-83-7579-017-7, 9788375790177
Wydawnictwo: Galaktyka
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dosiad naturalny harmonia jeźdźca i konia 2 wyd.ii nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dosiad naturalny harmonia jeźdźca i konia 2 wyd.ii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl