Doskonalenie przedsiębiorstw. Kryzys drogą do sukcesu

Maciej Kulig
Doskonalenie przedsiębiorstw. Kryzys drogą do sukcesu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Występowanie rozmaitych problemów w działalności przedsiębiorstw jest nieuniknione. O sukcesie organizacji decyduje umiejętność skutecznego pokonywania przeszkód i wdrażania rozwiązań mających na celu ciągłe doskonalenie. Niestety, umiejętność skutecznego radzenia sobie z trudnościami posiada tylko niewielka część pracowników i menadżerów zaangażowanych w działalność biznesową. Celem książki Doskonalenie przedsiębiorstw. Kryzys drogą do sukcesu jest przekazanie praktycznej wiedzy o skutecznym rozwiązywaniu problemów, jakie występują w różnych obszarach działalności biznesowej. Autor pokazuje, jak najlepiej wykorzystać niepowodzenia i błędy, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości lub przynajmniej zmniejszyć niepożądane skutki. Dowiesz się z niej: - jakie są metody i techniki związane z analizą zdarzeń (problemów) operacyjnych; - jak określać przyczyny źródłowe i wybierać optymalne środki korekcyjne i zapobiegawcze; - jakie są praktyczne aspekty związane z kompleksowym programem ciągłego doskonalenia w przedsiębiorstwie; W publikacji znajdziesz szereg przykładów praktycznych związanych z rozwiązywaniem problemów operacyjnych odnoszących się do wielu różnych obszarów działalności biznesowej ? energetyki, przemysłu chemicznego, lotnictwa, ochrony zdrowia, gospodarki komunalnej, i innych
Data wydania: 2016-10-05
ISBN: 978-83-01-18854-2, 9788301188542
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 350

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Doskonalenie przedsiębiorstw. Kryzys drogą do sukcesu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Doskonalenie przedsiębiorstw. Kryzys drogą do sukcesu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl