Opinia na temat książki Dracula

@Darcy @Darcy · 2011-11-06 20:28:31
Dałam się porwać w wir wydarzeń, chłonąc każde słowo, mimo iż w początkowych rozdziałach czułam niejakie znużenie, to w następnych nie potrafiłam oderwać się od lektury. Bram Stoker stworzył to, co chciałam przeczytać. Aż dziwię się, że wcześniej nie podjęłam decyzji o przeczytaniu tego dzieła. Przecież słyszałam wiele dobrego o powieści, a pomimo to przejmowała mnie obawa, że kolejny raz się zawiodę na prozie tego gatunku.
Ocena @Darcy:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Dracula
Dracula 8.6 /10
Bram Stoker, M. Stocks
Jonathan Harker, młody, naiwny prawnik, wyrusza w podróż do Transylwanii na spotkanie z hrabią Dracu...
Komentarze

Pozostałe opinie

Piękna klasyka, którą trzeba znać. Kiedyś wampiry budziły strach i szacunek, a teraz... błyszczący, brokatowy i ugłaskany Edward ze Zmierzchu.... eh

@danielor @danielor

Fantastyczna powieść, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Każdy kojarzy historię Draculi w tej lub innej formie, ale oryginał jest tylko jeden. Bram Stoker pokazał swoim czytelnikom listy i str...

@Goszka @Goszka

Skrócona wersja "Draculi" dla tych którzy nie są pewni czy przeczytać czy też nie. Polecam - bardzo szybko się czyta. Głęboko działa na wyobraźnię :)

@edwarella @edwarella

Długo czekałam żeby przeczytać o prawzorze wampira i nie zawiod łąm się. Aby książka się spodobała należy naprawdę wczuć się w klimat ówczesnego świata. Polecam nie tylko wampirologom;)

@Krasnoludek @Krasnoludek

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się