Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę

Marcin Szabelski
Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Opanuj emocje i włącz myślenie Bądź najlepszą wersję siebie Zacznij uwodzić jak specjalista Wskrześ dawne uczucia, wspomnienia i sentymenty Odzyskaj swoją byłą (jeśli wciąż tego chcesz) Ta książka jest dla Ciebie... ?jeśli w Twoim słowniku ?sex? wciąż wiąże się z ?ex? Stało się. Powiedziała Ci to. ?Już Cię nie kocham?. ?Poznałam kogoś innego?. Propozycja ?Zostańmy przyjaciółmi? (czy ktokolwiek w to wierzy?) była gwoździem do trumny. Twój stabilny świat rozsypał się niczym domek z kart i nie ma już więcej ?was?. W głowie tłucze się wciąż uparte dlaczego, dlaczego, dlaczego....? No, Bracie, wystarczy. Co się stało to się nie odstanie. Jeśli po kilku tygodniach lub miesiącach bez swojej dziewczyny/żony/kochanki wciąż nie widzisz ile pięknych, zmysłowych, długonogich blond czy rudych możliwości daje Ci życie, to może faktycznie warto ją odzyskać. Po to, żeby sprobować jeszcze raz, by sprawdzić, czy stara miłość nie rdzewieje, albo po prostu ? utrzeć jej nosa. My tu nie oceniamy. My tu pomagamy! Jeśli niczego nie popsujesz, to jakbyś już ją miał. Czemu tak uważamy? Bo już tam byłeś! Byłeś w jej obwodach emocjonalnych, neuronach, myślach i majtkach. Nawet jeśli to gdzieś w niej zasnęło jak rycerze śpiący pod Giewontem, to jest szansa obudzić w niej to na nowo. To Twoja przewaga konkurencyjna. Przestań się mazać. Nie gnij w łóżku. Skończ z zadręczaniem siebie i przyjaciół. Przewartościuj spojrzenie na waszą relację i ? pamiętaj ? bez względu na to, co się stanie, będzie tylko lepiej. Twoim celem jest ona. Ale Twoim głównym celem jesteś TY!
ISBN: 978-83-246-9729-8, 9788324697298
Wydawnictwo: Sensus
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl