Dusza kobiety... Ego mężczyzny...

Elżbieta Liszewska
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Dusza kobiety... Ego mężczyzny...
Książka Dusza kobiety... Ego mężczyzny...
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Książka o kobiecie i o mężczyźnie. Dla kobiety i dla mężczyzny. Ta sama historia opowiedziana z dwóch punktów widzenia, tak by każda ze stron mogła znaleźć tu coś dla siebie. Jednak warto przeczytać całość, bo wtedy łatwiej zrozumieć siebie nawzajem. Ta książka, tak samo jak kobieta i mężczyzna jest jak jin i jang, które się uzupełniają i tworzą całość. Przede wszystkim to książka o tym, jak odnaleźć szczęście, jak dojść do prawdy i osiągnąć spełnienie oraz znaleźć drogę do świadomego życia. Opowieść, która uczy tolerancji, miłości oraz pozwala zrozumieć, że wszystko w życiu ma sens, i że wszystko zależy tylko od nas. Możesz to osiągnąć dzięki pracy nad sobą i pokonywaniu barier, które blokują dotarcie do wymarzonego celu. To mądra i ciekawa opowieść, na dodatek bardzo wiarygodna, bo oparta na zapisie prawdziwych relacji terapeutycznych i przedstawiająca proces rozwoju duchowego. Ta książka może być jak zwierciadełko, w którym zobaczysz siebie lub kogoś z bliskich. Możesz traktować ją jako poradnik lub odczytać jako przestrogę. Jednak na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie ? albo przyjemną lekturę albo wskazówkę na kolejne dni Twojego życia. Nigdy nie jest za późno na zmianę. Twoje nowe, lepsze życie może rozpocząć się właśnie teraz.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7377-377-6, 9788373773776
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Stron: 280

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Dusza kobiety... ego mężczyzny...

Ostatnimi czasy poszukuję książek, które mogą w jakiś sposób nakierować na dobrą życiową drogę. Jest to ważne, zwłaszcza dla młodych osób, które chcą poznać swoje własne ja i potrzebują wskazówek. Jednym takim ważnym – dla kobiet zwłaszcza – tytułem jest, albo będzie: Dusza kobiety... ego mężczyzny... czytaj dalej »

@candylove27 @candylove27

elżbieta Liszewska - Dusza kobiety...ego mężczyzny

Ciekawość, jak się mówi to pierwszy stopień do piekła...jednakże, w tym wypadku, moja ciekawość zaprowadziła mnie w głąb samej siebie i skłoniła do przemyśleń czy aby na pewno żyję tak jak chcę żyć. Głównymi bohaterami jest dwoje ludzi - Hanna, pragnąca szczęścia i miłości, młoda kobieta, i Krzyszt... czytaj dalej »

@Larissa @Larissa

Moja opinia o książce

Opinie
@Asamitt
2019-12-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Psychologia/Socjologia ✈ Wymienione/Sprzedane

 To nie poradnik. Nic na kształt zrób tak, zapomnij o tym. Nie ma tu moralizowania, nawracania, wytyczania jedynej słusznej drogi postępowania. Jest za to opisana pewna historia w dość nowatorski sposób, bo rozpracowuje te same rzeczy z dwóch punktów widzenia. Jak poszczególne zdarzenia są widziane oczami kobiety i oczami mężczyzny. Jak radzą sobie z emocjami, w jaki sposób pokonują przeszkody w swoim życiu i jak poprzez afirmacje, czy inny rodzaj pracy nad sobą, starają się przyciągnąć do siebie to co dobre.
 
 Ta opowieść może skłonić do pracy nad odbudową poczucia własnej wartości. Często zapominamy o tym, że wartość nas samych nie zależy od drugiego człowieka, ona po prostu jest w nas. Czytając o życiu innych jesteśmy bardziej skłonni zastanowić się nad własnym. Uświadamiając sobie kolejno swoje emocje, uświadamiamy sobie również pragnienia. A "Czego nie czujesz, tego nie uzdrowisz".
 Daj sobie chwilę na przeczytanie. 

{}× 5 | link |
@candylove27
@candylove27
2012-07-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Stoją na półce
@Larissa
@Larissa
2012-01-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Dusza kobiety... Ego mężczyzny.... czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}