Dziecko specjalnej troski : pierwszy rok życia

Monika Aly
Dziecko specjalnej troski : pierwszy rok życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

pytają zatroskane matki. Czy jest powód do zmartwień, gdy noworodek nie otwiera oczu lub otwiera je rzadko, zbyt wolno lub ospale ssie, często wymiotuje? Co się dzieje, kiedy maleństwo sprawia wrażenie wiotkiego, napiętego lub rozkojarzonego?Książka ta adresowana jest do rodziców i członków rodzin jest nie tak.W wypadku, gdy lekarz stwierdza lub przypuszcza zaburzenie rozwojowe, rodzice stają przed koniecznością podjęcia decyzji. Muszą odpowiedzieć sobie na pytanie o najskuteczniejszą w przypadku ich dziecka metodę terapeutyczną. Książka Moniki Aly ma im pomóc w podejmowaniu tej trudnej decyzji.Autorka opisuje przebieg i zróżnicowanie prawidłowego rozwoju; potem rozwój zakłócony i zaburzony. Prezentuje jej własne metody terapii, jak i te stosowane przez innych terapeutów.Spis treści:1. Prawidłowy rozwój- Pewność i wiara w siebie2. Rozwój zakłócony- Przedwczesny poród- Rozwój opóźniony3. Rozwój zaburzony- Trwałe opóźnienie w rozwoju- Zespół Downa- Rozszczep kręgosłupa (SPINA BIFIDA)- Pareza cerebralna4. Pomiędzy nadzieją a niepewnością- Postępowanie diagnostyczne- Popularne metody terapii- Granice i nadzieje terapii5. PerspektywaGdzie szukać pomocy. Słowniczek.
ISBN: 978-83-87957-98-8, 9788387957988
Wydawnictwo: GWP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dziecko specjalnej troski : pierwszy rok życia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dziecko specjalnej troski : pierwszy rok życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl