Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu

Joe Dispenza
Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Placebo – siła sugestii czy realne uzdrowienie? Przyjęło się, że wykorzystywany od wieków w medycynie efekt placebo tak naprawdę nic innego jak siła sugestii. Czy zatem możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli – bez użycia leków lub ingerencji chirurga? Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz. Joe Dispenza odkryje przed tobą nie tylko naukowe dowody dotyczące pasjonującego fenomenu jakim jest placebo, ale również pokaże, jak świadomie zastosować go we własnym życiu. Niesamowite historie pacjentów W swojej książce autor przytacza wiele udokumentowanych historii pacjentów, którym dzięki w wierze w placebo, udało się cofnąć dolegliwości serca, depresję, zapalenie stawów, choroby tarczycy, a nawet stwardnienia rozsianego czy objawy choroby Parkinsona. Dr Dispenza opisuje również odwrotne przypadki, w których chorzy pogorszyli swój stan zdrowia, a nawet doprowadzili do własnej śmierci, po tym jak uwierzyli, że padli ofiarą klątwy voodoo lub po błędnym zdiagnozowaniu u nich śmiertelnej choroby. Teraz i ty możesz wykorzystać ten zagadkowy sposób Czytając tę książkę, nie tylko poznasz tajemnicę fenomenu zwanego efektem placebo, ale również będziesz mógł swobodnie korzystać z kryjących się za nim możliwości odmieniania swojego zdrowia i życia. W swojej, ciekawej i napisanej przejrzystym językiem, publikacji dr Dispenza z powodzeniem łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie neurobiologii, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej. Dzięki nim w sposób prosty wyjaśnia zawiłe mechanizmy efektu placebo i udowadnia, że to, co na pozór niemożliwe, może stać się w pełni realne. Uzdrów ciało i umysł Zapytasz: jak? To proste. Dr Joe Dispenza zachęca cię do medytacji. W drugiej części książki znajdziesz instrukcję przeprowadzenia medytacji zmiany przekonań i percepcji, które mogą cię ograniczać. Medytacja jest pierwszym krokiem do samoleczenia, co udowodnili ludzie, którzy doznali samoistnego uzdrowienia w trakcie warsztatów prowadzonych właśnie przez autora. W książce znajdziesz też wiele praktycznych porad dotyczących tego: kiedy i gdzie najlepiej medytować, jak długo, a nawet w jakim ubraniu. Wykorzystaj moc placebo!
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8168-035-6, 9788381680356
Wydawnictwo: Vital
Stron: 424
dodana przez: chudini0505

Autor

Joe Dispenza Joe Dispenza
Urodzony 24 marca 1962 roku w USA
Studiował biochemię na Uniwersytecie Rutgersa.Zdobył tytuł licencjata w dziedzinie nauk ścisłych, ze szczególnym uwzględnieniem neurobiologii, a także stopień doktora chiropraktyki na Uniwersytecie Życia w Atlancie.

Pozostałe książki:

Wymień umysł na lepszy model. Jak przełamać złe nawyki Twoje nadprzyrodzone zdolności Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał Jak przeprogramować swój mózg
Wszystkie książki Joe Dispenza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl