Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi

Mariola Jąder
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi
Książka Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Dzisiaj szczególnie trudno nauczycielowi jest zmotywować ucznia do pracy, trudno jest wzbudzić jego zainteresowanie. Świat dziś oferuje młodemu człowiekowi wiele atrakcji. Może on poznawać rzeczywistość za pośrednictwem licznych mediów, już choćby książki czy zabawki są zupełnie inne niż jeszcze przed kilkunastu laty - są kolorowe, łączą w sobie różne rozwiązania techniczne, a wszystko to po to, by jednocześnie uczyć i bawić. Każdy nauczyciel staje zatem przed niezwykle trudnym zadaniem. Jak bowiem w tym tak atrakcyjnym i oferującym tak wiele świecie sprawić, żeby zajęcia szkolne były interesujące? Na to pytanie szukają odpowiedzi ambitni nauczyciele, którzy zdają sobie sprawę z tego, iż dziś nie wystarczą tylko tradycyjne metody nauczania. Interesującą propozycją dla tych właśnie pedagogów, staje się książka Marioli Jąder "Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi" (2009, Impuls).
Data wydania: 2016-02-07
ISBN: 978-83-8095-021-4, 9788380950214
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 132
Mamy 4 inne wydania tej książki

Autor

Mariola Jąder Mariola Jąder Absolwentka WSP w Krakowie na kierunku Pedagogika Przedszkola i Wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychopedagogika Kreatywności w WSPS w Warszawie, a także z zakresu organizacji i zarządzania oświatą w Profesjonalnej Szkole Biznes...

pozostałe książki:

Wszystkie książki Mariola Jąder

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi

5.02.2013

Dzisiaj szczególnie trudno nauczycielowi jest zmotywować ucznia do pracy, trudno jest wzbudzić jego zainteresowanie. Świat dziś oferuje młodemu człowiekowi wiele atrakcji. Może on poznawać rzeczywistość za pośrednictwem licznych mediów, już choćby książki czy zabawki są zupełnie inne niż jeszcze przed kilkunastu laty - są kolorowe, łączą w sobie ró... {} Recenzja książki Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi

Moja opinia o książce

Opinie

@oficynaIMPULS
2013-02-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Impuls poleca

Cytaty z książki

O nie! Książka Efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe