Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne

Książka Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne
Książka Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza część podręcznika poświęconego wyposażeniu elektrycznemu i elektronicznemu pojazdów samochodowych. Charakterystyczną cechą tego podręcznika jest połączenie wiadomości teoretycznych dotyczących budowy i działania poszczególnych zespołów i układów z praktycznymi informacjami o typowych niesprawnościach, diagnostyce, obsłudze i naprawie. W książce opisano między innymi podstawowe pojęcia z zakresu elektrotechniki, obwody elektryczne prądu stałego, pole elektryczne i magnetyczne, podstawowe podzespoły elektroniczne, obwody prądu przemiennego, podstawy miernictwa elektrycznego, układ zasilania elektrycznego pojazdów, układ rozruchu silników spalinowych oraz silniki prądu przemiennego w samochodach. Po każdym rozdziale zamieszczono pytania kontrolne i zadania do samodzielnego rozwiązania, mające pomóc w ugruntowaniu nabytej wiedzy.
Odbiorcy podręcznika: uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, uczniowie szkół o pokrewnym profilu kształcenia, osoby zdobywające kwalifikacje zawodowe w ramach kształcenia pozaszkolnego oraz zajmujące się działalnością praktyczną w zakresie techniki samochodowej.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-206-1821-1, 9788320618211
Wydawnictwo: WKŁ
Stron: 284

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne”

Książka BHP w branży gastronomicznej
BHP w branży gastronomicznej Piotr Dominik
Podręcznik omawia prawne regulacje dotyczące bezpieczeństwa ...
Książka Żywienie i usługi gastronomiczne, część 1. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem. Kwalifikacja T.6. Sporządzanie potraw i napojów
Żywienie i usługi gastronom...
Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nau...
Książka Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Podręcznik, wydanie V
Podejmowanie i prowadzenie ... Jacek Musiałkiewicz
W podręczniku omówiono wszystkie zagadnienia dotyczące podej...
Książka Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe Bożena Padurek
Ćwiczenia pt. "Biuro rachunkowe" są przeznaczone dla uczestn...
Książka Naprawa pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.18.2. Podręcznik do nauki zawodu. Technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, wydanie 2
Naprawa pojazdów samochodow... Seweryn Orzełowski, Stanisław Kowalczyk
Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie...

Cytaty z książki

O nie! Książka Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych. Część 1. Wyposażenie elektryczne i elektromechaniczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe