Encyklopedia szkolna. Nauka o Ziemi

Hare Keith, John Clark, Tony Hare, David Flint ...
Encyklopedia szkolna. Nauka o Ziemi
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Encyklopedia przedstawia dzieje, budowę, zjawiska i fenomeny błękitnego globu. Tłumaczy najważniejsze zagadnienia, z jakimi młodzi ludzie mogą się spotkać nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym. Poczynając od atmosfery, przez strefy klimatyczne, strukturę geologiczną, ekosystemy Ziemi i żywioły książka ta odkrywa przed Czytelnikiem wiele tajemnic i prowadzi przez wszystkie zakątki globu - od szczytów gór po mroczne głębiny oceanów Książka zawiera liczne ilustracje, zdjęcia i diagramy, które ułatwiają zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. Czytelnik znajdzie tu także zadania do samodzielnego wykonania, które w sposób niezwykle przejrzysty tłumaczą fascynujące zjawiska i procesy zachodzące na Ziemi.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-89822-04-8, 9788389822048
Wydawnictwo: SAMP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Encyklopedia szkolna. Nauka o Ziemi aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Encyklopedia szkolna. Nauka o Ziemi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl