Ewangelia absencji istnienia

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Ewangelia absencji istnienia
Książka Ewangelia absencji istnienia
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Tak napisał o nim Jan "Jahlove" Pęczak (T.Love)" "Arkadiusz Kiński dał mi się poznać jako wrażliwy człowiek z otwartym umysłem. Spotkaliśmy się akurat w momencie, w którym moja potrzeba wyrażania uczuć stała się tak duża, że zacząłem doświadczać otwarcia serca większego niż kiedykolwiek wcześniej. B...

Tak napisał o nim Jan "Jahlove" Pęczak (T.Love)" "Arkadiusz Kiński dał mi się poznać jako wrażliwy człowiek z otwartym umysłem. Spotkaliśmy się akurat w momencie, w którym moja potrzeba wyrażania uczuć stała się tak duża, że zacząłem doświadczać otwarcia serca większego niż kiedykolwiek wcześniej. B... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-8-1
ISBN: 978-83-948492-7-6 ( 9788394849276 )
Stron: 94

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Świat logarytm złudzeń" - o "Ewangelii Absencji Istnienia" słów kilka

Lubię wiersze krótkie, napisane prostym językiem, ale dające do myślenia. Takie, które na pierwszy rzut oka wydają się proste, a trzeba się nad nimi pochylić na dłużej, by dotrzeć do ich sedna. W poezji szukam przede wszystkim tematów, które są mi bliskie – ze względu na specyficzny okres w życiu, p... czytaj dalej »

Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

„Ewangelia absencji istnienia” to dzieło składające się z krótkich, lecz bardzo głębokich i skłaniających do refleksji wierszy.W dzisiejszych czasach na rynku książkowym możemy zauważyć wysyp tomików poezji, które oprócz pięknej oprawy graficznej nie oferują swoją treścią niczego specjalnego.Wiersze... czytaj dalej »

„Na ziemi nie ma pustych miejsc” – szkic o „Ewangelii absencji istnienia” Arkadiusza Kińskiego

Tomik Arkadiusza Kińskiego jest pierwszą książką poetycką autora, którą czytałam. Długo po lekturze nie wiedziałam w jaki sposób zabrać się do pisania recenzji tego tomiku, ponieważ całkowicie odbiega on od estetyki przekazu, sposobu obrazowania, budowania poetyki, liryzmu czy też innych form prezen... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
KA
@Kari 2019-04-20
Przeczytane (2019-04-20)
serce

twórcy strony

puchar
KA
@Kari pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.