Farmakoekonomika i ocena technologii medycznych w gospodarowaniu lekami w Polsce. Diagnoza i koncepcje zmian

Marcin Czech
Farmakoekonomika i ocena technologii medycznych w gospodarowaniu lekami w Polsce. Diagnoza i koncepcje zmian
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Książka będzie z całą pewnością cenną pozycją na rynku wydawniczym dla wszystkich bezpośrednio i pośrednio zaangażowanych w procesy dotyczące finansowania służby zdrowia oraz leczenia. Tematyka poruszanych zagadnień umożliwia łatwy dostęp do najbardziej aktualnych informacji związanych z rolą i znaczeniem farmakoekonomiki w podejmowaniu wielu decyzji dotyczących m.in. racjonalnego gospodarowania produktami farmaceutycznymi. Do chwili obecnej na temat farmakoekonomiki i oceny technologii medycznych pojawiło się w Polsce niewiele pozycji, w których tak kompleksowo poddanoby ocenie rynek leków, składowe oceny technologii medycznych oraz zwrócono uwagę na rolę farmakoekonomiki i oceny technologii medycznych w gospodarowaniu lekami."

z recenzji prof. dr hab. n. farm. Elżbiety Nowakowskiej
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-264-0416-0, 9788326404160
Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Farmakoekonomika i ocena technologii medycznych w gospodarowaniu lekami w Polsce. Diagnoza i koncepcje zmian? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Farmakoekonomika i ocena technologii medycznych w gospodarowaniu lekami w Polsce. Diagnoza i koncepcje zmian. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl