Opinia na temat książki Figle migle

@next5 @next5 · 2020-05-22 13:45:39
Znoooowu to samo ... Człowiek tu się spodziewa książeczek dla maluchów ,kropka,kreska,kropka kreska a tu takie rozczarowanie !!!! Nawet sobie nie wyobrażacie jak to jest jak zaczynam czytać, a z pozoru prosta treść staje się HITEM,nawet dla dorosłej osoby.
Nooo może nie dla każdej ,ale takiej ,która ma w sobie jeszcze trochę dziecka ♥️ i kocha książki dla dzieci 📖

Herve Tullet jest francuskim artystą, któryrozpoczął swoją przygodę wydawniczą, właśnie tąksiążką.Naciśnij mnie,jak i #figlemigle tonajprostsza zmożliwych opowieści otym, jak działa dziecięca wyobraźnia. Autorowi wystarczyły dotego białe strony ikółka wtrzech kolorach.

Zabawa jest wartościowa i przednia ! Szczególnie przy #nacisnijmnie
Nie chcę nic mówić ,ale nawet mój 13 latek wyglądał zza laptopa ,gdzie robił prezentacje do szkoły i śmiał się pod nosem,żeby nie było za bardzo widać,że go to zaciekawiło 🥰

My smiałyśmy się do rozpuku !
Dlaczego ?
No przecież ,że Wam nie powiem !
Zresztą nic nowego .... Musicie koniecznie sami sprawdzić .

Jeśli Twój skarb nie chce się skupić na żadnej książce tozacznij od pozycji tego autora . Dla niego książka jest zabawką.Dla dorosłego toczęsto skarbnica wiedzy i mnóstwo emocji .Książkę trzeba szanować, obchodzić się znią delikatnie – tego nas odzawsze uczono i tak powinno być,ale nie jest to regułą tutaj dzieckoniemożespokojnie siedzieć i słuchać ,bo ma dużo pracy do wykonania,która wręcz zachęca dopsocenia co dzieci uwielbiają 🤸🤸🤸🤸 Znajdziemy tutaj narzędzie do nauki słuchania zezrozumieniem, podążania zapoleceniami,pobudzanie ciekawości i wyobraźni.
Idealne dla szkrabów zaczynających przygodę z czytaniem.
Dostajesz informacje,że dziecko radzi sobie zsamodzielnym czytaniem. Zrozumiał, coprzeczytał iwykonał fascynujące zadania ♥️ Dooobra koniec ,musisz kupić i już ,!:) Twarda okładka ,dobrej jakości papier ,super wykonanie . Wiek 2 plus .
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam swiatksiazekdladzieci
Ocena @next5:
Książka Figle migle
Figle migle
Herve Tullet
{}8.5/10
Magiczne kropki z bestsellera NACIŚNIJ MNIE chcą się znowu bawić i potrzebują waszej pomocy! Interaktywne FIGLE MIGLE wciągają do wspólnej zabawy i lektury zarówno dzieci jak i rodziców. Ta książka ni...
Komentarze
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe