Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie.

Filip Żurakowski
Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik jest zgodny z obowiązującą podstawą programową; napisany do programu nauczania dla liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym, blok tematyczny: funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej, moduł: zarządzanie przedsiębiorstwem.tał z połączenia dwóch książek: "Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie" Część 1 oraz "Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie" Część 2.ci podręcznika obejmują: organizację pracy menedżera, wybrane koncepcje i techniki zarządzania, rolę kultury organizacyjnej w firmie, strategie zarządzania, planowanie, struktury organizacyjne, zarządzanie ludźmi w przedsiębiorstwie, a w tym planowanie zatrudnienia, dobór, ocenianie i wynagradzanie pracowników oraz prawo pracy, motywowanie i style kierowania, rolę informacji w zarządzaniu, kontrolowanie, zarządzanie jakością, zarządzanie marketingiem i majątkiem przedsiębiorstwa. Ostatnia cześć podręcznika ma charakter podsumowania.a każdego rozdziału obejmuje: wykaz zdobywanych przez ucznia umiejętności, wiadomości teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, zestaw zadań sprawdzających oraz podsumowanie. książki zamieszczono słowniczek wybranych terminów występujących w tekście i wykaz polecanej literatury.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-02-09394-4, 9788302093944
Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl