Gantry. Tworzenie szablonów dla Joomla!

Sławomir Pieszczek
Gantry. Tworzenie szablonów dla Joomla!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Atrakcyjny wygląd strony stworzonej w oparciu o CMS Joomla!? To nic trudnego! Poznaj możliwości frameworków Gantry 5 i Gantry 4. Dowiedz się, jak tworzyć i konfigurować szablony. Naucz się zarządzać szablonami i stylami. Joomla! jest dziś jednym z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią. Napędza ogromną liczbę rozmaitych serwisów WWW, począwszy od prostych stron osobistych, a skończywszy na rozbudowanych aplikacjach korporacyjnych. System zawdzięcza to prostocie konfiguracji i używania, lecz również przeogromnym możliwościom dostosowania wyglądu serwisów do indywidualnych potrzeb użytkownika. Takie efekty można osiągnąć dzięki zastosowaniu szablonów. Co jednak możesz zrobić, gdy nie dysponujesz wiedzą na temat tworzenia szablonów? To proste – wystarczy sięgnąć po naszą książkę, która praktycznie i w przystępny sposób pokaże Ci, jak krok po kroku budować własne szablony za pomocą frameworków Gantry 4 i Gantry 5. Dowiesz się z niej, jak definiować ustawienia szablonów i projektować ich układy, jak zmieniać istniejące szablony i kreować zupełnie nowe, a także jak zarządzać wieloma szablonami w ramach jednej witryny i korzystać z różnych stylów. A wszystko to podane jest prostym językiem, bez nadmiaru teorii czy konieczności kończenia studiów informatycznych. • Wyjdź poza standardowy szablon i sięgnij po Gantry! • Instalacja witryn z szablonami wykorzystującymi Gantry 5 i Gantry 4. • Dokładny opis wszystkich funkcji Gantry 5 i Gantry 4. • Tworzenie i konfiguracja domyślnego szablonu witryny. • Tworzenie i konfiguracja szablonu strony startowej. • Zarządzanie własnymi szablonami korzystającymi z Gantry 5 i Gantry 4. • Tworzenie i konfiguracja własnej strony błędu w Gantry 5. Twórz własne szablony z frameworkiem Gantry!
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-283-3532-5, 9788328335325
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Gantry. Tworzenie szablonów dla Joomla!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gantry. Tworzenie szablonów dla Joomla!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl