Generator. Macromedia Flash - następny krok

Daniel Bargieł
Generator. Macromedia Flash - następny krok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta na zawsze zmieni Twoje podejście do Flasha. Już niedługo będziesz tworzyć serwisy WWW z dynamicznie generowanymi animacjami SWF na podstawie informacji zawartych w bazach danych. Dzięki tej książce: Dowiesz się, czym jest Generator i w jaki sposób dynamicznie generuje animacje SWF. Nauczysz się, jak dodawać do Flasha 5 nowe obiekty. Odkryjesz, jak za pomocą nowych obiektów tworzyć szablony SWT. Dowiesz się, jak -- wykorzystując technologie ASP i stworzone szablony SWT -- generować dynamicznie animacje SWF w oparciu o dane z baz danych. Każde z omawianych zagadnień jest ilustrowane przykładami oraz ćwiczeniami, tak abyś mógł w praktyce zapoznać się z nową techniką tworzenia serwisów WWW. Co więcej, w ostatnim rozdziale tej książki sprawdzisz swoją wiedzę, wykonując serwis księgarni internetowej "Wirtualna Księgarnia", który w zaawansowany sposób korzysta z dynamicznie tworzonych animacji SWF oraz bazy danych.
ISBN: 978-83-7197-559-2, 9788371975592
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Generator. Macromedia Flash - następny krok? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Generator. Macromedia Flash - następny krok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe