Opinia na temat książki Głębia

@Senowa @Senowa · 2009-10-28 15:20:14
Przeczytane
bardzo, bardzo mi się podobało! zdecydowanie polecam.
Data przeczytania: 2009-09-27
Głębia
Głębia
Lincoln Child
7.8/10
"Dla fanów Michaela Crichtona i Clive'a Cusslera. W czasie rutynowego odwiertu pracownicy położonej nieopodal Grenlandii platformy wiertniczej rejestrują niezwykły sygnał pochodzący spod ziemskiej sko...
Komentarze

Pozostałe opinie

Czytając opinie pomyślałam- będzie ciężka do strawienia (opisy technologii). Ale książka okazała się miłym zaskoczeniem. Przeczytana do ostatniej strony :).

Pracownicy platformy wiertniczej rejestrują tajemniczy sygnał emitowany spod ziemskiej skorupy. Sprawą interesuje się rząd USA, a zwłaszcza wojsko; powstaje supertajna stacja badawcza. Kiedy uczestni...

Kończe czytać. Jak ktos lubi star treck'a to sie spodoba ;D

Jak dla mnie za dużo techniki i różnych dziwnych urządzeń, których nie byłam sobie w stanie wyobrazić podczas czytania, dlatego książka do mnie nie trafiła.

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl