GLOBALIZACJA a funkcje polskiego rolnictwa

Roman Sobiecki
GLOBALIZACJA a funkcje polskiego rolnictwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest jedną z pierwszych w polskiej literaturze ekonomicznej prób całościowego ukazania wyzwań, jakie dla polskiego rolnictwa wynikają z giobalizacji, rewolucji biotechnologicznej i zagrożenia środowiska przyrodniczego. Autor w interesujący i przekonujący sposób ukazuje w niej rolnictwo i obszary wiejskie jako tę część polskiej rzeczywistości, która stoi wobec największych przeobrażeń, dotyczących jego fundamentalnych funkcji. Powodzenie tych przeobrażeń w ogromnej mierze uzależnione jest od kierunku przekształceń Unii Europejskiej i jej polityki rolnej. Na szczególną uwagę zasługuje trafność wniosków i sugestii Autora dotyczących pożądanych kierunków zmian funkcji polskiego rolnictwa. Prof. dr hab. Władysław Szymański
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7378-325-6, 9788373783256
Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka GLOBALIZACJA a funkcje polskiego rolnictwa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka GLOBALIZACJA a funkcje polskiego rolnictwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl