Goodnight Mister Tom

Michelle Magorian
Książka Goodnight Mister Tom
Książka Goodnight Mister Tom
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Goodnight Mister Tom is a children’s classic by Michelle Magorian, author of Back Home, about an evacuee from London during the Second World War. Perfect for fans of Carrie’s War by Nina Bawden. When the Second World War breaks out, young Willie Beech is evacuated to the countryside. A sad, deprived child, he slowly begins to flourish under the care of kind of Tom Oakley. But then his cruel mother summons him back to war-torn London. . . Will he ever see Mister Tom again? ‘Everyone’s idea of a smash-hit first novel: full-blown characters to love and hate, moments of grief and joy, and a marvellous story that knows just how to grab the emotions’ Guardian Winner of the Guardian Children’s Fiction Award, Michelle Magorian’s Goodnight Mister Tom has been captivating readers for over thirty years; her other novel Back Home is about an evacuee who struggles to fit in at home after the Second World War has ended. Goodnight Mister Tom has been adapted for BBC radio and an ITV serial starring John Thaw.
Data wydania: 2011-03-03
ISBN: 978-0-14-133225-3, 9780141332253
Język: angielski
Wydawnictwo: Puffin Books
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 304

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Goodnight Mister Tom? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Goodnight Mister Tom”- Michelle Magorian

Książka Harry Potter i komnata tajemnic
Harry Potter i komnata taje... J.K. Rowling
{}8.6/10
Tym razem Harry będzie musiał się zmierzyć z tajemniczym pot...
Książka Lew, czarownica i stara szafa
Lew, czarownica i stara szafa Clive Staples Lewis
{}8.4/10
Ze swojego dzieciństwa C.S. Lewis (1898–1963), profesor uniw...
Książka Dziady
Dziady Adam Mickiewicz
{}6.9/10
Dziady są bez wątpienia największym arcydziełem romantyzmu p...
Książka Antygona
Antygona "Sofokles"
{}6.5/10
Antygona - z jednej strony księżniczka, królewska córka, z ...
Książka Pies Baskervillów
Pies Baskervillów Arthur Conan Doyle
{}8.3/10
Artur Conan Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodzi...

Cytaty z książki

O nie! Książka Goodnight Mister Tom. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe