Gry i zabawy. Język angielski - Nauka, praca, codzienność

Natalia Kertyczak, Radosław Mikołajski, Małgorzata Zielińska, Ewa Mikołajska
Gry i zabawy. Język angielski - Nauka, praca, codzienność
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gry i zabawy. Język angielski - Nauka, praca, codzienność to doskonały sposób na to, by uczyć się języka angielskiego poprzez zabawę ? niezależnie od wieku!
Zamieszczone w tym zeszycie gry, zabawy, krzyżówki, rebusy i zgadywanki zostały dobrane tak, by nie tylko zaciekawiły czytelników, ale też rozwinęły znajomość języka obcego.
Zeszyt porusza tematy takie jak:
* jobs
* school
* time
* everyday routines
* houses and flats
* everyday problems
* bad habbits
Wszystkie zawarte tu gry i zabawy mają podobną konstrukcję. Każda z nich przypisana została do konkretnego tematu, i konkretnego odbiorcy. Znajdziemy tu propozycje dla dzieci, nastolatków, dorosłych, ale także dla całej rodziny.
Prosty system piktogramów pozwala bez problemu zorientować się w typach zadań. Podział gier wynika nie tylko z zagadnienia poruszanego w ćwiczeniu, ale przede wszystkim z poziomu słownictwa, jakie w nim wykorzystano (A1 - B2).
Każde zadanie zostało opatrzone kluczem odpowiedzi Answer Key, a także słowniczkiem - Word Bank. W niektórych ćwiczeniach jednak świadomie zrezygnowano z tego ostatniego udogodnienia na rzecz samodzielnej pracy Czytelnika.
ISBN: 978-83-7476-827-6, 9788374768276
Wydawnictwo: Langenscheidt

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Gry i zabawy. Język angielski - Nauka, praca, codzienność? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gry i zabawy. Język angielski - Nauka, praca, codzienność. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe