Opinia na temat książki Harry Potter i Insygnia Śmierci

@Sanea @Sanea · 2010-01-28 18:24:07
Najgorsza część z serii. Bardzo przewidywalny epilog, z którego dosłownie 'sączyła się słodycz', jak dla mnie zabił całą magię, może nie tyle całej serii, a tej konkretnej części. Cała książka była nie wypałem, ale to, to było ponad moje siły. Choć pozostałe części uwielbiam, zakończenie całej sagi było delikatnie mówiąc - nie udane.
serce  3 Polubienia
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Harry Potter i Insygnia Śmierci
Harry Potter i Insygnia Śmierci 9.0 /10
J.K. Rowling
Po śmierci Dumbledore`a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz pot...
Komentarze

Pozostałe opinie

Z Harrym Potterem to jest tak, że całą serię absolutnie uwielbiam, ponieważ nieodzownie kojarzy mi się z magicznym czasem dzieciństwa. Obiektywnie muszę stwierdzić, że pierwsze tomy były chyba ciut le...

@Maruuuda @Maruuuda

Harry Potter i insygnia śmierci to już nie książka dla dzieci lecz dla nastolatków- z małego czarodzieja Harry zmienił się w nastolatka a fabuła chwilami jest naprawdę straszna.

AL
@alien125

Kocham książki o HP, ale Insygnia Śmierci są zdecydowanie NAJLEPSZE. To genialna powieść, zerwanie ze znanym z poprzednich tomów konceptem spędzania roku szkolnego w Hogwarcie, coś niesamowitego, wiel...

SS
@sylwek9990

Cała seria HP jest świetna :)

@annafotograf @annafotograf

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się