Opinia na temat książki Harry Potter i kamień filozoficzny

@Rovena_Black @Rovena_Black · 2019-01-06 14:19:01
Ciężko wyrazić w paru zdaniach ile ta książka dla mnie znaczy. Żadnej powieści nie pokochałam tak bardzo i tyle razy nie czytałam na nowo. Mogłabym napisać całą osobną książkę na temat tego ile wartości i morałów w niej zauważyłam, ile się z niej nauczyłam. Minęło tyle lat odkąd ją czytałam po raz pierwszy, z pewnością kilkanaście, ale moje uwielbienie nie zblakło do dziś ani odrobinę. Dodatkowym powodem dlaczego jest dla mnie tak ważna jest to, że połączyła mnie i mojego chłopaka. :) Poznaliśmy się na forum o tematyce potterowskiej 4 lata temu.
Ocena @Rovena_Black:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Harry Potter i kamień filozoficzny
Harry Potter i kamień filozoficzny 8.8 /10
J.K. Rowling
Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy trakto...
Komentarze

Pozostałe opinie

Książka fantastyczna, jestem pod ogromnym wrażeniem. Zupełnie nie wiem, czemu tak późno po nią sięgnęłam. Czyta się bardzo szybko, wciąga, że trudno się oderwać. Ja zazwyczaj książkę staram się przec...

Dziecięca miłość. Z tej przyczyny Harry Potter zawsze będzie u mnie 10/10. Po latach odkrywam, jak wiele w fabule było łuk i logicznych błędów, ale nie analizujmy książki dla dzieci jako dorośli ludzi...

@Maruuuda @Maruuuda

Harrego przeczytałem stosunkowo niedawno, ale nie żałuję. Uwielbiam styl autorki i Harry Potter to jedna z moich najlepszych serii.

@snaky_reads @snaky_reads

Czytałem kilkukrotnie. Uwielbiam!

@Pikulendi @Pikulendi

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się