Opinia na temat książki Harry Potter i Kamień Filozoficzny

@Maruuuda @Maruuuda · 2019-05-21 11:36:30
Dziecięca miłość. Z tej przyczyny Harry Potter zawsze będzie u mnie 10/10. Po latach odkrywam, jak wiele w fabule było łuk i logicznych błędów, ale nie analizujmy książki dla dzieci jako dorośli ludzie! Magiczny, spójny świat, którego klimat wciąga i zostaje z człowiekiem na zawsze. No i moje dzieci na pewno dostaną kiedyś do przeczytania. Uwielbiam Harry'ego. Ach, nie zapominajmy- team Ravenclaw! ;)
Ocena @Maruuuda:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Harry Potter i Kamień Filozoficzny 8.8 /10
J.K. Rowling
Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy trakto...
Komentarze

Pozostałe opinie

Ciężko wyrazić w paru zdaniach ile ta książka dla mnie znaczy. Żadnej powieści nie pokochałam tak bardzo i tyle razy nie czytałam na nowo. Mogłabym napisać całą osobną książkę na temat tego ile warto...

@Rovena_Black @Rovena_Black

Harrego przeczytałem stosunkowo niedawno, ale nie żałuję. Uwielbiam styl autorki i Harry Potter to jedna z moich najlepszych serii.

@snaky_reads @snaky_reads

Czytałem kilkukrotnie. Uwielbiam!

@Pikulendi @Pikulendi

Ta książka oczarowała mnie gdy miałam13 lat. Dziś mam 30 i uwielbiam ją tak samo. Magiczne przygody jedenastoletniego czarodzieja, który miał bardzo smutne dzieciństwo to ksiażka po którą powinno sięg...

AL
@alien125

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się