Hematologia. Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych. Część 3

Jadwiga Dwilewicz-Trojaczek
Hematologia. Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych. Część 3
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trzecie wydanie hematologiczne w serii „W gabinecie lekarza specjalisty”, pod redakcją prof. dr hab. n. med. Jadwigi Dwilewicz-Trojaczek, zostało poświęcone postępom w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnym i mieloproliferacyjnym. Publikacja kierowana jest do hematologów, onkologów oraz lekarzy pozostałych specjalności, mających kontakt z pacjentami hematologicznymi i onkologicznymi.

Data wydania: 2022-03-15
ISBN: 978-83-200-6647-0, 9788320066470
Wydawnictwo: PZWL
Seria: W gabinecie lekarza specjalisty. Hematologia
Stron: 144
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Jadwiga Dwilewicz-Trojaczek Jadwiga Dwilewicz-Trojaczek Jadwiga Dwilewicz – Trojaczek, Prof dr hab. n. med. -specjalista z zakresu chorób wewnętrznych, onkologii kliniczne, hematologii. Na co dzień związana z Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalem Klinicznym, Katedrą i Kliniką Onkologii, Hematol...

Pozostałe książki:

Hematologia. Kompendium Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych. W gabinecie lekarza specjalisty. Hematologia. Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych (część 2)
Wszystkie książki Jadwiga Dwilewicz-Trojaczek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hematologia. Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych. Część 3? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Hematologia. Postępy w leczeniu nowotworów limfoproliferacyjnych i mieloproliferacyjnych. Część 3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl