Hemoroidy i żylaki. Leczenie ziołowe

Andrzej Szymański
Książka Hemoroidy i żylaki. Leczenie ziołowe
Książka Hemoroidy i żylaki. Leczenie ziołowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik przeznaczony jest dla osób przewlwkle chorych na żylaki i hemoroidy, dolegliwości dość często spotykane i trudne do wyleczenia. Ziołolecznictwo może się poszczycić dość spektakularnymi wynikami w zwalczaniu tych chorób. Poradnik zawiera też przepisy na mieszanki ziołowe regulujące przemianę materii, stosowane w chorobach serca i naczyń, gdyż dopiero poprawa ogólnego stanu zdrowia warunkuje skuteczne leczenie hemoroidów i żylaków.
Data wydania: 1997
ISBN: 978-83-86170-27-2, 9788386170272
Wydawnictwo: Mada

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hemoroidy i żylaki. Leczenie ziołowe? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Hemoroidy i żylaki. Leczenie ziołowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}