Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa

Krystyna Kwiecinski
Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ho’oponopono jako duchowa droga pozytywnego myślenia sprawi, że Twoje życie będzie uporządkowane na wszelkich poziomach i we wszelkich aspektach, a Ty staniesz się prawdziwie spełnioną i szczęśliwą osobą. Ho’oponopono usuwa negatywne energie, których miejsce zajmuje bezwarunkowa miłość. Dzieje się to za sprawą oczyszczających modlitw miłości, które można wykorzystywać do oczyszczania różnych życiowych sytuacji. Dzięki praktycznemu zastosowaniu wizualizacji i modlitw zawartych w książce, dowiesz się jak: - Tworzyć pozytywne życie i świadomie kierować swoim przeznaczeniem; - Znaleźć sens własnego życia i dostrzegać swoją indywidualność; - Utrzymać harmonię między poziomami świadomości a wewnętrznym dzieckiem; - Pokonywać problem, usuwać blokady, pozbyć się fobii, poczucia winy i negatywne myśli, walczyć z własnymi błędami i słabościami. Ho’oponopono to Twoja droga do prawdziwego szczęścia!
Data wydania: 2014-02-05
ISBN: 978-83-62476-67-1, 9788362476671
Wydawnictwo: Illuminatio
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ho'oponopono. Oczyszczająca modlitwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl