Hodowla roślin z elementami genetyki i biotechnologii

Hodowla roślin z elementami genetyki i biotechnologii
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Długo oczekiwany nowoczesny podręcznik akademicki, w którym przedstawiono aktualną wiedzę z zakresu hodowli roślin, m.in. metody hodowli odmian konwencjonalnych i heterozyjnych, wykorzystywanie mutacji i mieszańców oddalonych oraz metody hodowli gatunków rozmnażanych wegetatywnie. W podręczniku omówiono również wybrane zagadnienia z genetyki z genetyki oraz zastosowania nowoczesnych metod biotechnologicznych w hodowli roślin rolniczych i ogrodniczych. Autorami podręcznika są pracownicy naukowi Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, wybitni specjaliści i doświadczeni dydaktycy, którzy od wielu lat wykładają hodowlę roślin na równych kierunkach studiów. Książka adresowana jest przede wszystkim do studentów uczelni wyższych, a także do osób związanych z hodowlą roślin, oceną odmian i nasiennictwem.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-09-01056-2, 9788309010562
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Hodowla roślin z elementami genetyki i biotechnologii aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Hodowla roślin z elementami genetyki i biotechnologii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat