I Ty potrafisz mówić bez lęku, kilka trudnych kroków ku temu, by mówić pewnym głosem w każdej sytuacji.

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska
Książka I Ty potrafisz mówić bez lęku, kilka trudnych kroków ku temu, by mówić pewnym głosem w każdej sytuacji.
Książka I Ty potrafisz mówić bez lęku, kilka trudnych kroków ku temu, by mówić pewnym głosem w każdej sytuacji.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Strach przed wystąpieniami publicznymi spędza sen z powiek większości z nas. To wróg numer jeden wszystkich, którzy na samą myśl o publicznym zabraniu głosu marzą o tym, by uciec. Myślimy, że opanowanie kilku trików, technik raz na zawsze pomoże pozbyć się tremy. Jednak szybko (czasem boleśnie) przekonujemy się, że aby pozbyć się „wroga”, mówić i występować swobodnie to nie wystarczy. Ten niekrótki poradnik - napisany przez praktykującego trenera głosu, logopedę i pedagoga w jednej osobie - ma pomóc Ci w pokonaniu nie tylko tremy towarzyszącej wystąpieniom publicznym, ale także lęku, który pojawia się w życiu codziennym, kiedy musisz zabrać głos czy przekazać prosty komunikat. Efekty zależą od Ciebie, Twojego zaangażowania i tego, czy odważysz się wykonać kilka trudnych kroków. Przygotuj się na to, że oswajanie tremy będzie wymagać równie...
Data wydania: 2011-08-22
ISBN: 978-83-932204-0-3, 9788393220403
Wydawnictwo: Self Publishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka I Ty potrafisz mówić bez lęku, kilka trudnych kroków ku temu, by mówić pewnym głosem w każdej sytuacji. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się