Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami

Teresa Serafin
Książka Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami
Książka Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja łączy wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej i prawa, lokując się w obszarze szeroko zarysowanych zagadnień polityki oświatowej i reform edukacyjnych. Podjęta tematyka należy do kluczowych w kontekście przemian edukacji specjalnej ostatnich dwóch dekad. Nie bez znaczenia jest doświadczenie Autorki w zakresie działań reformatorskich podejmowanych w swojej pracy zawodowej - jest ono widoczne w wielu fachowych i kompetentnych analizach aktów prawnych i opisów zachodzących przemian. Nie jest to więc temat przypadkowy, można stwierdzić, że stanowi nadbudowę doświadczeń zawodowych i kontynuację poprzednich prac badawczych. Intensywne przemiany w zakresie modernizacji prawa oświatowego, ich następstwa w postaci realizacji zaprojektowanych zmian oraz faktyczne przeobrażenia wzbudzają wiele kontrowersji - także w obszarze wychowania i kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dobrze więc, że powstała praca, która stanowi z jednej strony kompetentny przegląd obowiązującego prawa w omawianym zakresie a z drugiej - próbę eksploracji określonego wycinka ich realizacji w praktyce szkolnej. Publikacja powstała we współpracy z Wyższą Szkołą Administracyjno-Społeczną w Warszawie.
ISBN: 978-83-7545-517-5, 9788375455175
Wydawnictwo: Aspera Wydawnictwo, xxx

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami”- Teresa Serafin

Książka Wybrane aspekty dotyczące możliwości prowadzenia działań wspierających rozwój małych dzieci zagrożonych niepełnosprawnością lub niepełnosprawnych oraz ich rodziny
Wybrane aspekty dotyczące m... Teresa Serafin
{}10/10
Książka stanowi prezentację doświadczeń zdobytych podczas re...

Cytaty z książki

O nie! Książka Implementacja prawa oświatowego w teorii i praktyce kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe