In Sztokholm. Przewodnik. City Guide

In Sztokholm. Przewodnik. City Guide
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tom 18 tego cyklu – „Sztokholm” – pozwala odkryć wewnętrzny rytm szwedzkiej metropolii oraz to, co ma ona najlepszego do zaoferowania. Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat tego wspaniałego miasta, poznać życie jego mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty.

Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy do wyjątkowego hostelu den Röda Baten Mälaren na pięknej, czerwonej łodzi, która jakieś 20 lat temu rzuciła kotwicę w jednym z bardziej atrakcyjnych rejonów Sztokholmu. Wstąpimy na chwilę do romantycznej kawiarnio-restauracji Rosendals Trädgard znajdującej się w szklarni ogrodu Rosendals oraz do renomowanej galerii Modernity prezentującej szwedzki design XX w. Nie ominiemy Vasa Musset położonego we wnętrzu jedynego na świecie zachowanego w całości okrętu z XVII w., który przez ok. 300 lat spoczywał na dnie Bałtyku.

Wszystkie interesujące miejsca zaznaczone są na planach zamieszczonych na początku każdego rozdziału i dokładnie opisane w dwóch językach – polskim i angielskim.
Data wydania: 2011-06-10
ISBN: 978-83-268-0330-7, 9788326803307
Wydawnictwo: Agora
Seria: Przewodniki IN
Stron: 160

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę In Sztokholm. Przewodnik. City Guide? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka In Sztokholm. Przewodnik. City Guide. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl