Instrukcja kontroli dokumentów (z suplementem elektronicznym)

Irena Majsterkiewicz
Instrukcja kontroli dokumentów (z suplementem elektronicznym)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Instrukcja kontroli dokumentów pomoże zapewnić wiarygodność, szybkość i kompletność przekazywania informacji w firmie oraz wspomoże prawidłowy i bezpieczny obrót dobrami. Publikacja pomocna zarządzającym w stworzeniu indywidualnego aktu prawa wewnętrznego. W książce m.in.: szczegółowy schemat kontroli dokumentów w firmie cele, zasady i zakres kontroli dokumentów kontrola i zasady opisywania dowodów dokumentujących wykorzystanie dotacji kontrola rzeczowych składników majątkowych – zasady ujawniania i likwidacji rzeczowych składników majątkowych zbędnych, niepełnowartościowych oraz zużytych wzory dokumentów niezbędnych do prawidłowego zorganizowania kontroli (np. wykazy osób upoważnionych do dokonywania poszczególnych rodzajów kontroli, wprowadzania poprawek na dokumentach; opis dowodu potwierdzającego poniesienie kosztu związanego z realizacją projektu finansowanego ze źródeł zewnętrznych; wnioski i protokół związany z likwidacją składników majątkowych)
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7426-658-1, 9788374266581
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Instrukcja kontroli dokumentów (z suplementem elektronicznym)? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Instrukcja kontroli dokumentów (z suplementem elektronicznym). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl