Internacjonalizacja współczesnego procesu karnego w Polsce

Anna Gerecka-Żołyńska
Książka Internacjonalizacja współczesnego procesu karnego w Polsce
Książka Internacjonalizacja współczesnego procesu karnego w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W świetle zgłaszanych we współczesnym świecie haseł integracyjnych na ogólnoświatowym lub regionalnym poziomie, w zasięgu których znalazł się także i polski proces karny, zainteresowanie Autorki wzbudziła kwestia oceny jego możliwości absorpcyjnych i otwarcia na przyjęcie rozwiązań wypracowanych poza systemem krajowym. Znane dotychczas opracowania poświęcone tym zagadnieniom oscylują wokół konkretnych poziomów, a więc na poziomie regionalnym i dotyczą albo prawa Rady Europy lub prawa Unii Europejskiej, w ujęciu uniwersalnym obejmują natomiast działalność Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Uzasadniona była zatem próba kompleksowego zbadania istniejących w tym zakresie w polskim procesie karnym możliwości, sprowadzona w niniejszej książce przede wszystkim do przedstawienia sposobów wdrażania do polskiego procesu karnego rozwiązań i koncepcji znajdujących swoje źródła w dokumentach prawa międzynarodowego oraz systemach karnoprocesowych innych państw, wraz z ukazaniem wynikłych na tym tle konsekwencji.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7601-870-6, 9788376018706
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Stron: 552

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Internacjonalizacja współczesnego procesu karnego w Polsce nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Internacjonalizacja współczesnego procesu karnego w Polsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe